להיות בזוגיות מעולה! (2).png

זה כל מה שאתם חייבים לדעת כדי להיות בזוגיות מעולה!

לפעמים זה נדמה שהעולם השתנה, וזה לא אפשרי להיות בזוגיות מעולה.

ומה אנחנו בסך הכל רוצים?

מישהו שיהיה שם גם כשקשה, מישהו שידע לאהוב אותנו כמו שאנחנו,
ושיתן לנו לאהוב אותו בחזרה?

אני מזמין אתכם להרצאה מרתקת
שתפתיע אתכם ביחס לסיבות שבגללן
אתם לא בזוגיות מעולה

11_edited.jpg

נעים מאד, אני ארז מזרחי, ובשבע השנים האחרונות עזרתי לאלפי אנשים להיות בזוגיות מעולה. אני מנחה כנסים, הרצאות, סדנאות ותהליכי אימון אישי, ואני יודע לומר בוודאות, שזה אפשרי לכל אחד ואחת.

 

אני לא אגיד לך "לחשוב חיובי ויהיה חיובי" או "תחשבי שאת בזוגיות כי מחשבה מייצרת מציאות".

אתרי ההיכרויות מלאים באנשים שחשבו פעם חיובי או ניסו לייצר מציאות רק דרך מחשבה.

אחרי שתקשיבו להרצאה תבינו שיש חוקים ברורים שיאפשרו לכם להיות בזוגיות מעולה,
ושזה תלוי בעיקר ביכולת שלכם להבין מה חשוב ונכון לכם, ואיך להפוך כל יום שלכם בזוגיות, למדהים.

מה מצפה לך בהרצאה?

הבנת הדרך והחוקים

(שיביאו אותך לזוגיות מעולה)

הבנה של מה שעוצר אותך

(מלהיות בזוגיות מעולה)

הבנה של מה זו זוגיות מעולה
(שנדע מה אנחנו רוצים)

פרטים טכניים על ההרצאה

ההרצאה תתקיים בתאריך 9/7/2020, יום חמישי, 20:30-21:30.

ההרצאה תתקיים בזום ולינק יישלח למשתתפים לפני השידור.

ההשקעה שלך בלמידת החוקים לזוגיות מעולה: 50 ש"ח

מספר המקומות מוגבל!

פזית גיל-עם דנש
בתהליך שעברתי למדתי לשווק את עצמי ולדייק את החיפוש שלי מצד אחד, אבל גם לפתוח אותו ולאפשר דברים שלא חשבתי שאצליח לאפשר בעבר. למדתי לאזור אומץ ולהעיז ליזום פניות בפייס אל גברים, למדתי להכניס אנשים חדשים לחיי, למדתי לקלף מעל עצמי את החשדנות ולבטוח באנשים. הבנתי שאין לי צורך להיפגע או לפחד מדחיה, למדתי מהו הערך האמיתי שלי, ושאין לי צורך להתפשר על ערכים ואיכות.

 

נאווה גל

הגעתי לארז לאחר פרידה מבן זוג, היה זה קליק מיידי, התחברות מדהימה, הרגשתי הזדהות ואמפתיה. באותה התקופה לא האמנתי, לא אהבתי ולא הערכתי את עצמי בשיט. הפגישות תרמו לאישיות ולבטחון העצמי שלי המון, הבנתי שעלי לפתח זוגיות עם עצמי. את התובנות הללו רכשתי בעזרת ארז המדהים. ארז הוא מאמן לחיים ולא רק לזוגיות. אני ממליצה מכל הלב לקחת את האימונים הללו, זה משנה חיים.

הדס

הגעתי לסדנא של ארז לאחר 3 שנים לא פשוטות. הגעתי מתוך תובנה שהגיע הזמן לנסות ולהקשיב ל"קולות" אחרים מאלו שמנחים אותי בהתנהלות שלי. בסדנא למדתי לשאול את עצמי שאלות שדרשו תשובות כנות. דרך השאלות – למדתי לזהות את החוזקות שבי והחולשות שקיימות בי. ה"מסע" שעברתי עם עצמי בסדנא היה מעשיר ומאתגר. אני ממליצה לכל אחד.

ענת

למדתי שפה חדשה של התייחסות לרגש ולמה שעובר עליי, למדתי את כל עולם הצרכים ואיך זה בא לידי ביטוי. ברור לי שיש בי את כל ה-100% להצלחה או כישלון הקשר, ואת היכולת לבדוק את עצמי. בהחלט ממליצה לכל אחד ואחת לקבל את הכלים שקיבלתי אצלך, להשקיע בחיזוק הביטחון העצמי והעצמה.

חגי שדה

"לתדהמתי, כל מילה שאמרת פגעה בול בתחושותיי, כאילו קראת אותי כספר פתוח, ובזמן הקצר יחסית של הסדנה, הצלחת לטעת בי, לראשונה, אופטימיות ותחושת תקווה- דווקא בשל צניעותך ובשל היותם של הפתרונות שהצעת -פרקטיים, פשוטים ונגישים".

שרית

היי ארז, תודה על הסדנה. נתת לי כלים חשובים ובעיקר יצאתי עם ההרגשה שזוגיות פרק ב, פחות מפחידה מכפי שחשבתי...

דינה

כמעט בת 40 מצאתי את עצמי בשנה אחת חווה גירושים ומערכת יחסים עם מי שחשבתי שהוא אהבת חיי. הגעתי לארז שבורת לב עם מחשבה שמשהו דפוק בבחירות שלי. יוצאת לדייטים ולא באמת נותנת לאף אחד להתקרב. מלאת מחסומים ופחדים. ארז בדרכו הקסומה עזר לי לשחרר את הפחדים, קילף ממני את המחסומים ושחרר אותי לדרך חדשה ומוצלחת. התחזקתי והכרתי אהבה חדשה. אני יכולה להגיד בוודאות שלפני האימון לא הייתי נותנת צ'אנס. ארז זאת המתנה הכי שווה שפירגנתי לעצמי מזה שנים רבות.

דניאלה

"אחרי שנות גירושים וקשרים שלא קידמו אותי לשום מקום, ואחרי סדנאות כאלו ואחרות הרגשתי שאני חייבת משהו אחר. בתהליך מוסדר, עמוק וחווייתי הצלחתי לקבל הרבה ידע, כלים ואכפתיות. הבנתי מה אני עושה לא נכון ואיך לשנות את זה. כיום אני מלאת כוחות, אמונה בעצמי, עם כלים מעשיים, אני יודעת איך לבנות זוגיות בצורה נכונה. אני במקום הרבה יותר גבוה ומאמין. אני כבר לא אתפשר, לא אוותר על עצמי."

אפרת

הסדנה הייתה מדהימה, יצאתי מרחפת, מלאת התלהבות ואנרגיה שיאפשרו לי לצלוח את הדרך לזוגיות. אני מרגישה שאני ממש מסוגלת ורוצה לעשות את התהליך הזה, לבנות זוגיות בשיטה הזו. תודה מכל הלב

רות

למדתי לקחת אחריות על החיים שלי, על מערכות היחסים שקיימות בחיי. למדתי להסכים להיפגע, לא לברוח מכאב. למדתי להתמודד עם הפחדים והאמונות שלי. הכי חשוב, למדתי איך לקבל אחרים בלי לשנות אותם, כמו שניסיתי לעשות שנים!
אני ממליצה לכל אחד להגיע! פשוט לבוא וללמוד.

מה אמרו המשתתפים?

היי, אני ארז מזרחי, מאמן לבניית זוגיות מעולה. 
אני מאמין בהתפתחות אישית כדרך חיים.

בלהשתפר בכל תחום מדי יום, בגמישות מחשבתית ואופטימיות.

אני מאסטר NLP, מנחה קבוצות מוסמך אוניברסיטת תל אביב ומאמן. 

שאלות נפוצות

ש: האם שוב יחכה לי רוב נשי בהרצאה?

ת: מכיוון שלנשים, יש קטע (ממש טוב) של התפתחות אישית ולמידה, ולכן זה בא ממש בטבעי להתקבץ,
קטע שחלק מאיתנו, הגברים, טרם התחבר אליו במלואו, ככל הנראה כן.
אבל, מכיוון שלא מדובר באתר היכרויות אלא הרצאה לימודית שתאפשר לך להבין מה עוצר אותך מלהיות בזוגיות מעולה, לא כדאי להתנות את ההשתתפות בהימצאותם של גברים.

ש: מה עושים אחרי ההרצאה?

ת: שאלה מצוינת :) 
לרוב אחרי הרצאות אנשים מבינים שידע זה נחמד וחשוב, אבל הם גם זקוקים לעזרה כדי להטמיע אותו ולהשתמש בו נכון. זו הסיבה שברשותך אני אציע סדנת המשך שתאפשר לך להטמיע את הכלים והחוקים ולהגיע לזוגיות מעולה עוד השנה.

ש: האם יש חניה במקום?

ת: אנחנו ניפגש בזום - אין צורך בפנגו. 

עוד שאלות? 

מוזמנים לכתוב לי לאימייל: erez@erezmizrachi.com

אל תחכו שייגמר המקום.

ניפגש בהרצאה!